Udostępnij artykuł

Firma APS Energia, mając na uwadze program elektromobilności i posiadając odpowiednie doświadczenie przy konstrukcji systemów zasilania gwarantowanego, urządzeń ładowania baterii akumulatorów i magazynów energii, opracowała nowy produkt pod nazwą: „Stacje ładowania pojazdów elektrycznych”.

Zapraszamy do lektury artykułu: „Ładowarki do e-mobility – nowy produkt firmy APS Energia” autorstwa Jacka Świątka, Dyrektora Operacyjnego APS Energia.
Artykuł, opublikowany na portalu branżowym elektro.info.pl, powstał przy współpracy z firmą  Energy Factor, producenta obudowy ładowarki.

„Ładowarki do e-mobility – nowy produkt firmy APS Energia”

Pobierz

***

„elektro.info”

Miesięcznik elektro.info ukazuje się od października 2001 roku – od początku w nakładzie 9,5 tys. egzemplarzy. W 2004 r. powstał portal www.elektro.info.pl, będący źródłem wiedzy o szeroko pojętej elektroenergetyce, a jednocześnie wirtualną czytelnią artykułów opublikowanych kiedyś w miesięczniku, niedostępnych już w tradycyjnej dystrybucji.

 

elektro.info powstało z myślą o stworzeniu źródła fachowej informacji na temat elektrotechniki i elektroenergetyki, główną ideą jest wyróżnienie się na tle konkurencji bogatą i rzetelną zawartością merytoryczną.

Opublikowano: 19.02.2018

Czytaj również