Promujemy i rozwijamy polską myśl technologiczną

Nasza historia rozpoczęła się na Politechnice Warszawskiej i ten obrany na początku kierunek, kontynuujemy współpracując z ośrodkami naukowymi, a także budując dział R&D. Projektujemy nasze urządzenia w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne w zakresie energoelektroniki, inwestujemy w zaplecze technologiczne i rozwój kompetencji naszego zespołu. Zatrudniamy najlepszych inżynierów, którzy są największym kapitałem firmy.

Centrum inżynieryjno-produkcyjne

W czerwcu 2016 roku uruchomiliśmy centrum inżynieryjno–produkcyjne w Stanisławowie Pierwszym pod Warszawą, które łącznie z częścią administracyjną zajmuje powierzchnię 7000 mkw. Uruchomiliśmy tu nowe linie produkcyjne, zaprojektowane według nowoczesnych standardów. Przykładowo, produkcja szaf zasilania gwarantowanego odbywa się jednocześnie na ok. 66 gniazdach montażowych, natomiast produkcja modułów na 58 stanowiskach.

 

Moc przyłączeniowa 1,2 MW i własny agregat prądotwórczy o mocy 750 kVA pozwalają na stabilne zasilanie obiektu i jednoczesne uruchomienie i testowanie urządzeń na 30 stanowiskach. W nowej siedzibie powstają m.in. nowoczesne urządzenia zasilania awaryjnego dla trakcji i transportu, energetyki odnawialnej oraz sektora portów morskich.

Laboratorium R&D

W siedzibie w Stanisławowie Pierwszym działa laboratorium badawczo-rozwojowe, wyposażone w najnowsze technologie symulacyjne, projektowe, testowe oraz nowoczesne stanowiska B+R. Własne laboratorium przyspiesza proces projektowania i podnosi jego jakość. Dzięki temu projektujemy nowoczesne rozwiązania o najlepszych parametrach dostępnych na rynku.

 

Obiekt jest również wyposażony w nową hamownię, która zwiększa możliwości APS Energia w zakresie projektowania napędów trakcyjnych dużej mocy.

Pracujemy w programach

  • Solidworks
  • EPLAN
  • Do symulacji układów elektronicznych