APS Energia od lat z sukcesem jest obecna na rynkach zagranicznych, zarówno poprzez własne podmioty dystrybucyjno-serwisowe, które tworzą Grupę APS Energia, jak i przez partnerów.

Nasze nowoczesne systemy zasilania są stosowane na całym świecie.

Nasze spółki

POLSKA

APS Energia SA

Spółka akcyjna zarejestrowana na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Stanisławowie Pierwszym. Główna siedziba Grupy, w której znajdują się biura zarządu, administracja, dział R&D, inżynieria i produkcja, sprzedaż, marketing, finanse oraz księgowość.
icon
ROSJA

OOO APS Energia RUS

Spółka zależna z oddziałami w Moskwie, Sankt Petersburgu i Jekaterynburgu. Posiada działy administracji, sprzedaży, marketingu, produkcji, montażu oraz serwis i wsparcie techniczne.
icon
KAZACHSTAN

TOO APS Energia Kazachstan

Spółka zależna zarejestrowana na terytorium Kazachstanu z siedzibą w Ałmacie. Znajdują się tu działy administracji, sprzedaży i wsparcia technicznego. Odpowiada za rynki Uzbekistanu, Turkmenistanu, Kirgistanu i Tadżykistanu.
icon
AZERBEJDŻAN

APS Energia Caucasus LLC

Spółka zależna zarejestrowana na terytorium Azerbejdżanu z siedzibą w Baku. Znajdują się tu działy administracji, sprzedaży i wsparcie techniczne. Prowadzi działalność dystrybucyjną także w Gruzji i Turcji.
icon
CZECHY

APS Energia Czech s.r.o.

Spółka zależna zarejestrowana na terytorium Republiki Czeskiej, z siedzibą w Pradze. Prowadzi działalność dystrybucyjną na rynkach: czeskim, słowackim, węgierskim i austriackim. Znajdują się tu działy administracji, sprzedaży i wsparcie techniczne.

icon
UKRAINA

OOO APS Energia Ukraina

Spółka zależna zarejestrowana na terytorium Ukrainy, z siedzibą w Kijowie. Znajdują się tu działy administracji, sprzedaży i wsparcie techniczne.
icon
POLSKA

ENAP S.A.

Spółka akcyjna zarejestrowana na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z siedzibą w Wilczkowicach Górnych. Dostarcza kompleksowe usługi w zakresie dostaw, montażu i uruchomień Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki (AKPiA).
icon
TURCJA

APS Energia Turcja

Spółka zależna zarejestrowana na terytorium Turcji, z siedzibą w Ankarze. Znajdują się tu działy administracji, sprzedaży i wsparcia technicznego.
icon
POLSKA

Red Muksun

Spółka zależna zarejestrowana na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z siedzibą w Stanisławowie Pierwszym. Prowadzi działalność traidingową na globalnych rynkach handlowych, łącząc organizacje i inwestorów z rynków europejskich, sięgając aż do Europy Wschodniej.
icon