APS Energia

APS Energia S.A. z Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP

06.05.2021

APS Energia S.A. została laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii „Lider MŚP”. Przyznawana jest ona podmiotom gospodarczym, które w znaczący sposób wpływają na rozwój polskiej gospodarki oraz budują pozytywny wizerunek kraju na arenie międzynarodowej. Spółkę APS Energia do nagrody zgłosiła Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska.

Czytaj więcej...

APS Energia S.A. uczestnikiem GPW Innovation Day

16.04.2021

W dniach 13-15 kwietnia br. w czasie GPW Innovation Day miały miejsce prezentacje online innowacyjnych spółek notowanych na GPW. Partnerem spotkania był Dom Maklerski Navigator, na którego zaproszenie znaleźliśmy się w gronie prelegentów.

Czytaj więcej...

APS Energia S.A. na TRIGON Green-Tech Conference 2021

08.04.2021

W dniach 7-9 kwietnia br. odbyła się konferencja on-line zorganizowana przez Dom Maklerski Trigon pod patronatem GPW poświęcona tematyce OZE. Do udziału zaproszono przedstawicieli zarządu 20 spółek, które w ocenie analityków Trigona, powinny być beneficjentami transformacji w energetyce.

Czytaj więcej...

Piotr Szewczyk gościem w studiu Nakolei.TV

11.03.2021

Piotr Szewczyk, Prezes APS Energia w rozmowie z Mateusz Izydorek w studio NaKolei.TV opowiedział o możliwościach produkcyjnych firmy dla obszaru trakcji i transportu, jak i perspektywach rozwoju nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych.

Czytaj więcej...

APS Energia przystąpiła do Klastra „Luxtorpeda 2.0”

26.02.2021

APS Energia S.A., producent niezawodnych systemów zasilania m.in. dla energetyki kolejowej, taboru kolejowego i tramwajowego, sektora energetycznego i energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż została nowym Członkiem Klastra „Luxtorpeda 2.0”, podmiotu reprezentującego sektor transportu kolejowego, skupiającego największe przedsiębiorstwa tej branży w Polsce.

Czytaj więcej...

APS Energia S.A. podpisała list intencyjny z NEO ENERGY GROUP Sp. z o.o.

23.02.2021

We wtorek, 23 lutego 2021 r. Piotr Szewczyk, Prezes Zarządu i Michał Maszkiewicz, Prokurent  reprezentujący APS Energia S.A. (Spółka) i Piotr Beaupre, Prezes Zarządu NEO ENERGY GROUP Sp. z o.o. (NEO) podpisali list intencyjny dotyczący wniesienia do Spółki aktywów pozwalających na rozwój projektów związanych z wytwarzaniem oraz magazynowaniem energii ze źródeł odnawialnych. Obie firmy wykazały zainteresowanie współpracą strategiczną w tym zakresie.

Czytaj więcej...

APS Energia i WB Electronics zamierzają wspólnie produkować polskie magazyny energii

03.02.2021

APS Energia S.A. i WB Electronics S.A. podpisały list intencyjny dotyczący nawiązania współpracy biznesowej i kapitałowej w obszarze produkcji systemów do magazynowania energii. Jeśli w toku negocjacji i po zakończeniu procesu badania due diligence zależnej od APS Energia S.A. spółki ENAP S.A. przez WB Electronics S.A. dojdzie do transakcji, to APS Energia S.A. sprzeda WB Electronics S.A. 50 proc. + 1 akcję w swojej spółce zależnej, która zajmie się kompleksową produkcją, wdrażaniem oraz utrzymaniem instalacji magazynów energii na rynku polskim i zagranicznym.

Czytaj więcej...

Systemy zasilania gwarantowanego APS Energia wspierają farmę wiatrową w Kazachstanie

28.01.2021

APS Energia Kazachstan zrealizowała zamówienie na systemy zasilania gwarantowanego dla farmy wiatrowej BADAMSHA-1.

Czytaj więcej...

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...