APS Energia

APS Energia motywuje pracowników i chce skokowo zwiększać wyniki

25.01.2022

NWZA spółki przyjęło pięcioletni Program Motywacyjny, który zakłada ambitne cele do zrealizowania. Już w tym roku APS Energia będzie chciała osiągnąć 19 mln zł na poziomie EBITDA, a w 2026 roku poprawić ten wynik o ponad 240 proc. Zarząd nie wyklucza budowy nowego zakładu produkującego urządzenia dla magazynów energii oraz OZE.

Czytaj więcej...

APS Energia ogłasza nowa strategię dla Grupy na lata 2022-2026 i powołuje nowego członka zarządu

22.12.2021

21 grudnia br. zarząd APS Energia podjął uchwałę, którą zatwierdziła rada nadzorcza, w sprawie przyjęcia strategii rozwoju Grupy APS Energia na lata 2022-2026. Została ona opracowana z uwzględnieniem zmian w otoczeniu biznesowym firmy oraz sytuacji wywołanej pandemią koronawirusa Covid-19. Dodatkowo przyjęte zostały dwie uchwały, w których postanowiono, że w aktualnej pięcioletniej kadencji zarząd będzie trzyosobowy. Dotychczasowy skład od 1 stycznia 2022 r. zostanie wzmocniony przez Wiceprezesa Zarządu Huberta Stępniewicza.

Czytaj więcej...

APS Energia wśród polskich firmy na targach jądrowych WORLD NUCLEAR EXHIBITION 2021

06.12.2021

W dniach 30 listopada – 2 grudnia 2021 r. APS Energia na zaproszenie Ministerstwa Klimatu i Środowiska uczestniczyła w misji jądrowej do Francji przy okazji targów WORLD NUCLEAR EXHIBITION (WNE) 2021. Przedstawiciele Spółki byli obecni w polskim pawilonie wystawowym oraz wzięli udział w licznych spotkaniach towarzyszących.

Czytaj więcej...

APS Energia RUS na Międzynarodowym Forum Gazowym

11.10.2021

W dniach od 5 do 8 października APS Energia RUS uczestniczyła w 10. Międzynarodowym Forum Gazowym, które odbyło się w Sankt Petersburgu.

Czytaj więcej...

ENERGETAB I TRAKO 2021: APS Energia podsumowuje wrześniowe targi

28.09.2021

W dniach 14-16 września br. w Bielsku Białej odbyła się 34. edycja międzynarodowych targów ENERGETAB, które są największym w Polsce tego typu spotkaniem dla branży energetyki i elektrotechniki. W kolejnym tygodniu, w dniach 21-24 września br. w Gdańsku miały miejsce targi TRAKO, uznawane za największe w Polsce, a drugie w Europie spotkanie branży kolejowej.

Czytaj więcej...

TRAKO 2021: APS Energia odebrała Medal Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich

22.09.2021

Rejestratory ciśnień SAN-RC, urządzenia zaprojektowane przez dział R&D firmy APS Energia, zostały docenione przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Nagrody wręczono 21 września br. podczas wieczornej gali zamykającej pierwszy dzień targów TRAKO – największego w Polsce, a drugiego w Europie spotkania branży kolejowej. Medal Prezesa SEP jest uznawany za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie szeroko rozumianej elektryki. APS Energia otrzymała to wyróżnienie już po raz trzeci.

Czytaj więcej...

APS Energia SA w gronie firm nominowanych do Nagrody Gospodarczej Forum Wizja Rozwoju

31.08.2021

W dniach 26-27 sierpnia 2021 r. przedstawiciele APS Energia wzięli udział w największym wydarzeniu gospodarczym w Polsce północnej – IV Forum Wizja Rozwoju. Powodem były nie tylko liczne sesje tematyczne i panele dyskusyjne, ale i fakt, że firma znalazła się w gronie 3 firm nominowanych do Nagrody Gospodarczej Forum Wizja Rozwoju w kategorii: „E-gospodarka - nagroda dla firm wdrażających lub rozwijających technologie informatyczne”.

Czytaj więcej...

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...