APS Energia

APS Energia: 2018 rok upłynął pod znakiem rekordów

29.03.2019

W 2018 roku Grupa APS Energia wypracowała przychody ze sprzedaży na poziomie 124 mln zł (+30% r/r). To najwyższy wynik w historii Grupy. Producent systemów zasilania gwarantowanego może się również pochwalić rekordowym portfelem zamówień wartym 66 mln zł.

Czytaj więcej...

Szkoła MBA Kids z Kijowa po raz drugi z wizytą w APS Energia

28.03.2019

28 marca br. firma APS Energia gościła grupę młodzieży z kijowskiej MBA Kids – szkoły dla przyszłych młodych przedsiębiorców i leaderów. Wizyta w siedzibie głównej spółki, Stanisławowie Pierwszym koło Warszawy, była jednym z punktów programu wizyty ukraińskiej młodzieży w Polce.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na VI Konferencję „FORUM NOWOCZESNA ENERGETYKA”

01.03.2019

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na VI Konferencję „FORUM NOWOCZESNA ENERGETYKA”, która odbędzie się w Osadzie Karbówko w dniach od 3 do 5 kwietnia 2019 r. Konferencję, tradycyjnie już, organizują firmy: APS Energia SA, Badawczo-Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki Mikronika, Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. oraz ZPAS S.A.

Czytaj więcej...

APS Energia wśród Firm Członkowskich IGEOS

31.12.2018

13 grudnia 2018 r. APS Energia została przyjęta w poczet Członków Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS).

Czytaj więcej...

Pracownicy APS Energia już po raz trzeci uczestniczyli w akcji społecznej "Szlachetna Paczka"

12.12.2018

Za nami Finał XVIII edycji „Szlachetnej Paczki”. Podczas „weekendu cudów”, 8-9 grudnia pomoc w całej Polsce otrzymało  blisko 17 tysięcy potrzebujących rodzin w Polsce. Dostarczyło im ją do domów 12 782 wolontariuszy, a przygotowało ponad 600 tysięcy darczyńców, którzy wsparli rodziny pomocą materialną o łącznej wartości ponad 47 milionów złotych. Wśród zaangażowanych w akcję nie mogło zabraknąć Pracowników APS Energia. W ogólnopolską akcję społeczną włączyli się już po raz trzeci, w tym roku szlachetną paczką obdarowali rodzinę ze Zwolenia.

Czytaj więcej...

APS Energia sponsorem V „Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German”

22.11.2018

19 listopada br. w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie odbył się Galowy Koncert Finałowy V edycji „Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German”. Podczas gali zabrzmiały piosenki z repertuaru Anny German w interpretacjach solistów z Polski, Rosji, Białorusi, Uzbekistanu i Kazachstanu. APS Energia miała przyjemność znaleźć się w gronie sponsorów wydarzenia.

Czytaj więcej...

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...