APS Energia

Wyniki APS Energia rosną skokowo

23.11.2022

Producent niezawodnych systemów zasilania energetycznego zakończył trzeci kwartał 2022 roku dwucyfrowym wzrostem przychodów ze sprzedaży i trzycyfrową dynamiką zysków. APS Energia widzi ciekawe perspektywy rozwoju w kilku segmentach, m. in. trakcji i transportu, magazynów energii czy energetyki jądrowej.

Czytaj więcej...

APS Energia będzie współpracowała z Team Korea KHNP

14.11.2022

Polski producent niezawodnych systemów zasilania dla elektrowni jądrowych zawarł porozumie dotyczące współpracy z firmą Doosan Enerbility, należącą do grupy firm współpracujących z Korea Hydro & Nuclear Power (KHNP) w ramach Team Korea KHNP. To sprawia, że APS Energia będzie współpracowała z koreańską stroną przy planach budowy elektrowni atomowej w Pątnowie, a jednocześnie realizuje swoją strategię, której jednym z kluczowych kierunków jest rozwój w obszarze energetyki jądrowej.

Czytaj więcej...

APS Energia z Certyfikatem Zgodności od PKP Intercity S.A.

09.11.2022

Nieustannie podnosimy jakość naszych produktów i usług, a potwierdzają to przyznawane nam certyfikaty na podstawie audytów i kwalifikacji przeprowadzanych przez zewnętrzne podmioty, które przechodzimy z pozytywną oceną!

Czytaj więcej...

APS Energia na Nuclear Industry Summit 2022 w Czechach

21.10.2022

W dniach 18-19 października br. w Pradze przedstawiciele APS Energia z głównej siedziby w Polsce i czeskiego oddziału wzięli udział w CZ-PL Nuclear Industry Summit 2022 na zaproszenie Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony środowiska.

Czytaj więcej...

ENERGETAB I InnoTrans 2022: APS Energia podsumowuje wrześniowe targi

26.09.2022

W dniach 13-15 września br. w Bielsku Białej odbyła się 35. edycja międzynarodowych targów ENERGETAB, które są największym w Polsce tego typu spotkaniem dla branży energetyki i elektrotechniki. W kolejnym tygodniu, w dniach 20-23 września br. w Berlinie miały miejsce targi InnoTrans, które są największym wydarzeniem w Europie gromadzącym branżę transportową i firmy dostarczające dla niej technologie, produkty czy usługi.

Czytaj więcej...

APS Energia podpisała memorandum z Westinghouse Electric Company

19.09.2022

APS Energia znalazła się wśród 22 firm, które podpisały Memorandum of Understanding o współpracy z amerykańską firmą Westinghouse Electric Company.

Czytaj więcej...

APS Energia wraz z Politechniką Warszawską otrzyma blisko 29 mln zł dofinansowania

11.05.2022

Unikalny projekt spółki, dotyczący stworzenia konfigurowalnego, zdalnie sterowalnego i cyberbezpiecznego systemu magazynowania i konfekcjonowania energii elektrycznej otrzymał pozytywną decyzję i rekomendację do dofinansowania z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Dzięki niemu APS Energia wspólnie z Politechniką Warszawską opracuje zupełnie nową gamę produktów.

Czytaj więcej...

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...