APS Energia

Międzynarodowe seminarium naukowo-techniczne w Mikołajkach

07.06.2019

„Urządzenia i systemy energetyczne w przemyśle, energetyce i transporcie” – pod takim hasłem po raz kolejny firmy APS Energia i ELEKTROBUDOWA zorganizowały coroczne międzynarodowe seminarium naukowo-techniczne. Uczestnicy wydarzenia, którzy gościli w Mikołajkach w dniach 3–5 czerwca 2019 r., zaprezentowali najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne na polskim rynku elektroenergetyki.

Czytaj więcej...

APS Energia jednym ze współorganizatorów seminarium o bezpieczeństwie procesów technologicznych w energetyce i przemyśle

28.05.2019

Seminarium „Bezpieczeństwo procesów technologicznych w energetyce i przemyśle” odbyło się w dniach 23–24 maja br. w hotelu Warszawianka w Jachrance. Wydarzenie było wynikiem inicjatywy siedmiu firm: APS Energia SA, ENAP SA, Grupy WOLFF, Kaczmarek Electric SA, MERCON Sp. z o.o., Sevitel Sp. z o.o. i ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Piotr Szewczyk w składzie Rady Uczelni Politechniki Warszawskiej

21.05.2019

17 maja 2019 r., z udziałem władz Politechniki Warszawskiej, odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Uczelni. Prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Rektor PW, wręczył jej członkom akty nominacyjne. Wśród członków spoza wspólnoty Uczelni znalazł się Piotr Szewczyk, Prezes Zarządu i jeden z założycieli APS Energia - międzynarodowego producenta systemów zasilania gwarantowanego i urządzeń energoelektronicznych.

Czytaj więcej...

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...