APS Energia

APS Energia partnerem 15 edycji Baltic Business Forum

11.05.2023

Już tylko kilka dni dzieli nas od startu ważnego wydarzenia jakim jest 15 edycja Baltic Business Forum w Świnoujściu pod hasłem „Energia dla odbudowy Ukrainy”. Konferencja organizowana jest przez Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza oraz Europe North East International Association, a APS Energia wspiera ją w roli partnera.

Czytaj więcej...

Przychody Grupy APS Energia przekroczyły 150 mln zł

28.04.2023

Producent niezawodnych systemów zasilania zakończył 2022 rok z rekordową sprzedażą. Grupa chce kontynuować dynamiczny rozwój, wykorzystując przyspieszoną transformację energetyczną, jaka dokonuje się w Polsce i na świecie. Na krajowym rynku celem jest zwiększenie sprzedaży w sektorach trakcji i transportu, energetyki klasycznej i jądrowej oraz magazynów energii. Jednocześnie APS Energia stawia na dalszą ekspansję zagraniczną, m. in. w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Północnej.

Czytaj więcej...

APS Energia na Inżynierskich Targach pracy Politechniki Warszawskiej

26.04.2023

W dniach 14-15 marca miały miejsce Inżynierskie Targi Pracy na Politechnice Warszawskiej, na których nie zabrakło stoiska APS Energia.

Czytaj więcej...

APS Energia partnerem konferencji ELASTYCZNOŚĆ SIECI ORAZ MAGAZYNOWANIE ENERGII

21.04.2023

APS Energia znalazła się w gronie partnerów konferencji ELASTYCZNOŚĆ SIECI ORAZ MAGAZYNOWANIE ENERGII, która odbędzie się 27 kwietnia w Warszawie w Hotelu DoubleTree by Hilton.

Czytaj więcej...

Polskie i azerskie firmy energetyczne rozmawiają o zacieśnianiu współpracy

09.03.2023

9 marca 2023 r. przedstawiciele APS Energia wzięli udział w polsko-azerbejdżańskiej konferencji "Współczesne trendy rozwojowe i wyzwania technologiczne w sektorze energetycznym", która odbywała się na Politechnice Azerbejdżańskiej. Polską stronę reprezentował Ambasador RP w Azerbejdżanie Rafał Poborski, a także producenci i dostawcy nowoczesnych rozwiązań dla sektora energetycznego.

Czytaj więcej...

APS Energia z certyfikatem dla magazynów energii!

07.02.2023

7 lutego br. w siedzibie APS Energia SA odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatu przyznanego Spółce przez ICR Polska.

Czytaj więcej...

APS Energia podpisała porozumienie z EDF

13.01.2023

W piątek 13 stycznia 2023 r. w Ambasadzie Francji w Warszawie APS Energia podpisała porozumienie o współpracy z francuskim EDF dotyczące udziału polskich przedsiębiorstw w programie jądrowym w Polsce.

Czytaj więcej...

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...