APS Energia

Piszą o nas: APS Energia – pociąg do innowacji

Zapraszamy do lektury artykułu „Pociąg do innowacji”, opublikowanego na łamach albumu „Polskie innowacje: krok w przyszłość”. Wydawcą publikacji jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

okladka album polskie innowacje

Autorzy artykułu docenili naszą spółkę za nowoczesne i energooszczędne systemy zasilania gwarantowanego, wskazując na efektywne wykorzystane środków unijnych przeznaczonych na badania i rozwój spółki.  APS-owy „pociąg do innowacji” skutkuje m.in. powstaniem autorskich projektów ładowarek do samochodów elektrycznych czy też nowoczesnych i szytych na miarę przetwornic dla najbardziej wymagających branż, np. trakcji i transportu czy energetyki jądrowej.

Publikacja „Polskie innowacje: krok w przyszłość” prezentuje innowacyjne dokonania rodzimych firm, które otrzymały wsparcie ze środków unijnych.  Druga już edycja albumu pokazuje aż 50 nowatorskich produktów i usług, w których realizacji pomogły Fundusze Europejskie.  Album podzielono na cztery kategorie: „Jakość życia”, „Dostępność”, „Zdrowie” i „Mobility”. APS Energia została zaprezentowana w tej ostatniej. Pomimo różnorodności branżowej wszystkie przedstawione w albumie przedsiębiorstwa łączy jedna wspólna cecha: niezwykła kreatywność zarządów i pracowników.

Celem publikacji „Polskie innowacje: krok w przyszłość” jest zachęcenie polskich przedsiębiorców do korzystania z możliwości, jakie stwarzają Fundusze Europejskie. Dzięki funduszowemu wsparciu tylko od 2014 r. udało się opracować prawie 8 tysięcy innowacji: produktowych, procesowych i nietechnologicznych. APS Energia również otrzymała dotacje unijne na realizację dwóch projektów: badawczo-rozwojowego projektu przetwornicy napięciowej 3kV/3x400V-380V/24V dla sektora T&T (2015 r.) oraz projektu R&D na rozwój i rozszerzenie kompetencji Centrum Badawczo-Rozwojowego APS Energia (2016 r.)

Więcej informacji o projektach unijnych pod linkiem: http://apsenergia.pl/about-company/projekty-unijne

• Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu „Pociąg do innowacji”  (str. 50-51) opublikowanego w albumie: „Polskie innowacje: krok w przyszłość”. Artykuł jest dostępny w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.  POBIERZ ARTYKUŁ O APS ENERGIA     POBIERZ CAŁY ALBUM

• Powstaniu publikacji towarzyszyły krótkie wywiady – z Piotrem Szewczykiem – prezesem zarządu APS Energia oraz Januszem Wiśniewskim – za-ca dyrektora R&D

• Materiał video dostępny na YouTube

Контакты

Если вы заинтересованы нашим предложением, пожалуйста, свяжитесь с нами.

Подробнее...