APS Energia

APS Energia SA na targach ENERGETAB 2019

Już po raz dwudziesty czwarty spółka APS Energia uczestniczyła w Targach ENERGETAB – międzynarodowej imprezie branży energetycznej, organizowanej co roku w Bielsku-Białej. Podczas tegorocznej 32. edycji wydarzenia w dniach 15-17 września na naszym stoisk wraz z partnerem  - spółką ENAP SA gościliśmy klientów i partnerów biznesowych z Polski i Świata.

stoisko

stoisko z galerii

pawly mi z

 DSC3988

***
ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego i miejsce spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. W tegorocznej edycji wśród blisko 700 wystawców znalazły się zarówno wiodące międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej. Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne: przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej; wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej; elektrotechnikę i elektronikę przemysłową. 

____________________________________

APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia cztery lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Magdalena Storożyńska
PR Manager
magdalena.storozynska@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...