APS Energia

Audyt wg norm Rosatomu w APS Energia SA z wynikiem ponad 94%

ROSATOM

 

W dniach 20 - 22 sierpnia 2019 r. w siedzibie APS Energia SA przedstawiciel firmy Atomstroyexport przeprowadził audyt na zgodność systemu zarządzania jakością APS ENERGIA z wymaganiami przepisów atomowych Rosatomu oraz Federacji Rosyjskiej w zakresie produkcji urządzeń dla energetyki jądrowej.

Audyt zakończył się wynikiem pozytywnym. Firma uzyskała wynik 94,22%.

Z tą oceną Spółka zostanie włączone do osobnego rejestru Rosatomu, a każde przedsiębiorstwo należące do tej korporacji będzie mogło korzystać z wyników tego audytu.

Atomstroyexport jest rosyjską firmą wchodzącej w skład koncernu ROSATOM. Firma zajmuje się projektowaniem i budową elektrowni jądrowych, głównie na rynkach zagranicznych między innymi w Finlandii, Chinach, Indiach, Wietnamie oraz Iranie.

 

____________________________________

APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia cztery lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Magdalena Storożyńska
PR Manager
magdalena.storozynska@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...