APS Energia

APS-owy Klub Biegacza w „29. Biegu Powstania Warszawskiego”

29-bieg-powstania-www-f-2-1

 

27 lipca 2019 roku reprezentacja 9 zawodników z Klub Biegacza APS Energia „WTE I WEWTE” uczestniczyła w warszawskim biegu z historią w tle. Bieg ukończyło w sumie 11 434 biegaczy na dwóch dystansach 5 i 10 kilometrów (to o ponad 1000 osób więcej niż w roku ubiegłym). APS-owi zawodnicy pobiegli z prawdziwą energią, a najlepszy z nich - Arkadiusz Sięda, dystans 10 kilometrów pokonał z czasem 50 minut i 57 sekund. Wszyscy nasi zawodnicy ukończyli bieg z czasem poniżej 1 godziny i 10 minut.

Tegoroczny bieg miał jak zawsze wyjątkową oprawę — tysiąc płonących wzdłuż trasy zniczy, start o zmroku i minuta ciszy dla uczczenia wydarzeń sprzed 75 lat. Dodatkowo na trasie czekali rekonstruktorzy w powstańczych strojach z epoki, na ul. Karowej i w tunelu na Wisłostradzie można było – przy akompaniamencie opadów deszczu i grzmotów z nieba - usłyszeć odgłosy walk powstańczych, a biegnąc obok kościoła św. Anny — piosenki towarzyszące walczącym w Powstaniu.

W wydarzeniu nie mogło zabraknąć zawodników z firmowego Klubu Biegacza „WTE I WEWTE”, którzy po raz kolejny udowodnili swoje zaangażowanie i hart ducha.

biegPowWa

Wyniki zawodników Klub Biegacza APS Energia „WTE I WEWTE” w 29. Biegu Powstania Warszawskiego:

1. Arkadiusz Sięda, czas: 50 min i 57 sek.;

2. Radosław Rokicki, czas: 51 min i 57 sek.;

3. Paweł Ornat, czas: 53 min i 01 sek.;

4. Piotr Kotuła, czas: 54 min i 00 sek.;

5. Wiktor Zając, czas: 55 min i 17 sek.;

6. Piotr Kwiatkowski, czas: 58 min i 00 sek.;

7. Grzegorz Okrzeja, czas: 58 min i 47 sek.;

8. Mariusz Kostrzewa, czas: 1 godz.01 min 32 sek.;

9. Jacek Świątek, czas: 01 godz.09 min i 56 sek.

Dziękujemy wszystkim biegaczom oraz tym, którzy kibicowali naszym zawodnikom.

Pełne wyniki biegu można sprawdzić TUTAJ

 

A już 11 listopada zapraszamy na  „31. Bieg Niepodległości”.

Zapisy po wakacjach TUTAJ

____________________________________

APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia cztery lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
 
Magdalena Storożyńska
PR Manager
magdalena.storozynska@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

 

 

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...