APS Energia

Szkoła MBA Kids z Kijowa po raz drugi z wizytą w APS Energia

28 marca br. firma APS Energia gościła grupę młodzieży z kijowskiej MBA Kids – szkoły dla przyszłych młodych przedsiębiorców i leaderów. Wizyta w siedzibie głównej spółki, Stanisławowie Pierwszym koło Warszawy, była jednym z punktów programu wizyty ukraińskiej młodzieży w Polce.

Podczas odwiedzin w naszej firmie kilkunastoosobowa grupa młodzieży wraz z opiekunem Mykola Dorychenko wysłuchała prelekcji na temat działalności i nowych kierunków rozwoju APS Energia. Uczniowie kijowskiej MBA Kids zobaczyli także, jak pracuje się w APS Energia w Działach: Inżynieringu, Produkcji, Sprzedaży, R&D oraz Działach PR i HR.

Przyszli młodzi biznesmeni w wieku 14-17 lat podczas pobytu w Warszawie – oprócz wizyty w APS Energia – odwiedzili także Uniwersytet Koźmińskiego, Centrum Nauki Kopernik oraz firmy Oracle i OLX.

MBA KIDS – to szkoła Przedsiębiorców i Leaderów z siedzibą w Kijowie, w której dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat zdobywają wiedzę i pierwsze doświadczenia w biznesie. Każdego roku młodzież uczestniczy w programie międzynarodowych wycieczek, podczas których odwiedza firmy i instytucje publiczne. Młodzież z MBA Kids po raz pierwszy złożyła wizytę w głównej siedzibie APS Energia w marcu 2017 roku.

APS Energia od wielu lat współpracuje z placówkami edukacyjnymi i wyższymi uczelniami w kraju i za granicą, wspierając działania na styku nauki i biznesu.

____________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia cztery lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...