APS Energia

APS Energia wśród Firm Członkowskich IGEOS

13 grudnia 2018 r. APS Energia została przyjęta w poczet Członków Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS).

Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska  jest ogólnopolską organizacją branżową samorządu gospodarczego. Główna działalność IGEOS dotyczy przygotowania i realizacji przedsięwzięć w dziedzinie inwestycji energetycznych w kraju i zagranicą oraz promowania nowoczesnych technik i technologii.

Izbę tworzą przedsiębiorstwa, firmy i instytucje z branży energetycznej: elektrownie, elektrociepłownie, zakłady energetyczne, producenci maszyn i urządzeń dla energetyki i ochrony środowiska, firmy świadczące usługi projektowe, montażowe, budowlane, informatyczne itp., firmy obrotu energią oraz firmy ubezpieczeniowe i banki.

____________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia trzy lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
 
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...