APS Energia

Pracownicy APS Energia w 30. Biegu Niepodległości

11 listopada br. 9. reprezentantów Klubu Biegacza APS Energia „WTE I WEWTE” uczestniczyło w największym biegu masowym w Polsce, zorganizowanym z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. W 30. Biegu Niepodległości wzięło udział aż 18 085 zawodników – to rekordowa liczba biegaczy. Także APS-owym zawodnikom nie zabrakło energii i wytrwałości. Najlepszy z nich,  Arkadiusz Sięda, dystans 10 kilometrów pokonał z czasem 48 minut i  33 sekundy, plasując się na 4230 pozycji, spośród 17 765.

Tegoroczna edycja Biegu Niepodległości przyciągnęła aż 17 % więcej uczestników niż w zeszłym roku. Dodatkowo, w tegorocznej edycji wydarzenia, aż czterech zawodników przybiegło na metę z czasem poniżej 30 minut. Firmę APS Energia w 30. Biegu Niepodległości reprezentowali: Jacek Świątek, Michał Maszkiewicz, Mariusz Kostrzewa, Piotr Kwiatkowski, Piotr Kotula, Paweł Ornat, Grzegorz Okrzeja, Aleksander Suchodolski i Arkadiusz Sięda.

Bieg Niepodleglosci 2018

Wyniki zawodników można sprawdzić TUTAJ

Organizatorem wydarzenia jest Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Więcej o 30. Biegu Niepodległości TUTAJ

____________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia trzy lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
 
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...