APS Energia

Magazyn „Urządzenia dla Energetyki” nr 7 – o naszym udziale w ENERGETAB 2018

Już po raz dwudziesty trzeci APS Energia uczestniczyła w ENERGETAB – międzynarodowych targach branży energetycznej, organizowanych co roku w Bielsku-Białej. Podczas tegorocznej 31. edycji wydarzenia w dniach 11-13 września,  na APS-owym stoisku pod hasłem „Innowacyjni w każdym wymiarze”, które  wpisuje się w slogan marketingowy „Innovate or die”, udowadnialiśmy swoją nowoczesność. Za innowacyjne podejście do promocji podczas ENERGETAB 2018 otrzymaliśmy nagrodę Inno Promotion, przyznaną przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS)

UDE nr 1 2018 okladka

Zapraszamy do lektury artykułu "INNOVATE OR DIE" - APS Energia na targach Energetab 2018" i fotorelacji z wydarzenia.

Link do wydania cyfrowego magazynu "Urządzenia dla Energetyki" nr 7/2018, a w nim artykułu "INNOVATE OR DIE" - APS Energia na targach Energetab 2018" (str. 73-75) dostępny TUTAJ

Artykuł w PDF dostępny TUTAJ

***
„Urządzenia dla Energetyki” („UdE”) - to czasopismo branżowe wydawane od 2002 roku w nakładzie do 5000 egzemplarzy. Tematyka „UdE” obejmuje wszystkie urządzenia i produkty wykorzystywane w energetyce: od wielkiej turbiny i kotła czy generatora po oprogramowanie komputerowe i proste narzędzia lub maszyny wykorzystywane do montażu oraz napraw. Oprócz części poświęconej technikom i technologiom stosowanym w energetyce, w czasopiśmie publikowane są artykuły prezentujące produkty i usługi świadczone na jej rzecz, trendy oraz badania rynkowe, raporty o stanie branży, teksty poruszające ważny temat ochrony środowiska oraz o charakterze naukowym i popularnonaukowym, a także prezentacje firm, wywiady, nowości itd. Czasopismo jest dystrybuowane głównie wśród firm z branży energetycznej, a także do elektrowni, elektrociepłowni, zakładów energetycznych, przez instytuty naukowe, biura projektowe, po firmy oferujące energetyce różnorakie urządzenia i usługi.

____________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia trzy lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
 
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...