APS Energia

APS Energia RUS już 10 lat na rynku rosyjskim!

„Sukcesy i osiągnięcia w dziedzinie produkcji systemów zasilania gwarantowanego" – pod takim hasłem, w dniach 21-23 września br., w Batumi obchodzono jubileusz 10-lecia istnienia OOO APS Energia RUS – jednej z ośmiu spółek należących do Grupy Kapitałowej APS Energia, największej i najprężniej działającej spółki zagranicznej Grupy.

2 cymk vec2-u233

Międzynarodowe seminarium techniczne w Batumi było okazją do spotkania z kluczowymi klientami firmy, wymiany biznesowych doświadczeń oraz podsumowania dotychczasowych osiągnięć i wytyczenia planów na najbliższą przyszłość.

OOO APS Energia RUS – spółka z główną siedzibą w Jekaterynburgu – jest jedną z ośmiu wchodzących w skład Grupy Kapitałowej APS Energia SA, obok takich podmiotów, jak: APS Energia, APS Energia Caucasus, APS Energia Kazachstan, APS Energia Czech, APS Energia Ukraina, APS Energia Turk oraz ENAP. Spółka rosyjska posiada również swoje biura w Moskwie i Sankt Petersburgu. Główna jej działalność polega na produkcji, dystrybucji, montażu i serwisie urządzeń systemów zasilania.

Najbardziej znaczące osiągnięcia spółki rosyjskiej w ciągu ostatnich lat to: wzrost dostaw urządzeń w segmentach energetyki atomowej i konwencjonalnej, zwiększenie dostaw systemów zasilania w segmencie wydobycia i przesyłu surowców energetycznych, podwyższenie dostaw do zakładów przemysłowych, komunikacyjnych (metro) oraz uruchomienie i rozwijanie produkcji na terenie Rosji.

Jak wynika z przeprowadzonych badań, w ostatnim roku dynamicznie wzrósł udział OOO APS Energia RUS w rynku rosyjskim, a także rozpoznawalność marki wśród kluczowych odbiorców rynkowych oraz w środowiskach branżowych.

Więcej informacji o spółce OOO AAPS Energia RUS:
http://www.apsenergia.ru

________________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia trzy lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...