APS Energia

APS Energia z nagrodą „InnoPromotion” za innowacyjną promocję produktów i usług

APS Energia otrzymała nagrodę „InnoPromotion” za innowacyjne podejście do promocji produktów i usług, którym wykazała się podczas międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB 2018. Wyróżnienie przyznała Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS) podczas Gali Ludzi Innowacji, która odbyła się 11 października br. w Hotelu Marriott w Warszawie. Uroczystą Galę poprzedzał cykl prelekcji i paneli branżowych w ramach II Kongresu Innowacji w Energetyce. Kongres objęty został patronatem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Prezesa Urzędu Regulacji i Energetyki.

Kongres Innowacji w Energetyce jest doskonałym miejscem do spotkań liczących się polskich producentów energii elektrycznej. W wydarzeniu aktywnie uczestniczą także dostawcy maszyn i urządzeń dla energetyki, biura projektowe oraz firmy technologiczne, wykonawcze i konsultingowe.

Podczas II Kongresu Innowacji w Energetyce zaprezentowano najnowsze wdrażane projekty branżowe i rozwiązania innowacyjne, przedstawiono prace badawcze i naukowe w energetyce oraz wyniki badań innowacyjnych koncernów energetycznych i firm technologicznych.

Uroczysta Gala Ludzi Innowacji była punktem wieczornego spotkania podczas II Kongresu Innowacji w Energetyce. Nagrodę „InnoPromotion” dla firmy APS Energia odebrał dr inż. Piotr Szewczyk, Prezes Zarządu APS Energia. Energetyzującym akcentem wieczoru był występ zespołu muzycznego, którego skład stanowią przedstawiciele branży energetycznej.

I edycja Kongresu Innowacji w Energetyce odbyła się w Hotelu AirPort Okęcie 26 października 2017 r.

Organizatorem Kongresu jest Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS).

Więcej o II Kongresie Innowacji w Energetyce TUTAJ

_____________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia trzy lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

 

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...