APS Energia

APS Energia uczestnikiem „E-mobility - wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu”

19-20 czerwca br. w Centrum Energetyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyła się II Konferencja „E-mobility - wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu”. Firmę APS Energia reprezentował dr inż. Paweł Grabowski, który wystąpił z prelekcją dotyczącą APStorage - nowoczesnych magazynów energii oraz rozwiązań e-mobility w spółce.

Konferencja „E-mobility - wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu” stanowi platformę komunikacji i wymiany informacji w zakresie elektromobilności w Polsce. Wydarzenie miało na celu promocję nowego kierunku biznesowego związanego z rozwojem elektromobilności w Polsce oraz ułatwienie współpracy instytucji i firm działających na tym polu. Podczas spotkania wypracowane zostały strategie dalszego rozwoju tej branży w kraju.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele: rządu, samorządów, grup energetycznych, niezależnych dystrybutorów energii, klastrów energetycznych, uczelnie techniczne i koła studenckie oraz spółki transportu zbiorowego, firmy oferujące rozwiązania dla branży e-mobility, a także przedstawicieli producentów i dilerów pojazdów elektrycznych.

Organizatorem konferencji było wydawnictwo „Nowa Energia”

Więcej informacji o konferencji TUTAJ

Program konferencji dostępny POBIERZ

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...