APS Energia

Piszą o nas: "BusinessPL" o AC/DC ze Stanisławowa Pierwszego

Dzięki nim spać spokojnie mogą pracownicy utrzymania ruchu elektrowni, ropociągów, gazociągów i szpitali. Mowa o systemach zasilania gwarantowanego, które działają wtedy, kiedy zawodzi sieć energetyczna i zapewniają ciągłość w dostawie prądu nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Takie rozwiązania oferuje APS Energia, spółka z siedzibą w Stanisławowie Pierwszym pod Warszawą, firma, której ufa Gazprom i Rosatom.

Zapraszam do lektury artykułu "AC/DC ze Stanisławowa Pierwszego. Systemy zasilania gwarantowanego" opublikowanego w ‘’BUSINESSPL’’ nr 1/2018.

Artykuł  w wersji elektronicznej dostępny na str. 81-84 TUTAJ

Artykuł w formie PDF dostępny TUTAJ


"BusinessPL" to czasopismo skierowane do szerokiego grona czytelników ze wszystkich gałęzi przemysłu na rynku polskim. Publikacje te czytane są przez osoby zajmujące wyższe stanowiska kierownicze (Prezesów, Właścicieli, Kadrę Zarządzającą, Dyrektorów d/s Sprzedaży i Marketingu, Dyrektorów ds. Zakupów itp.) w szeroko pojętym przemyśle produkcyjnym i usługowym. Współpracujemy z wieloma firmami, tworząc dla nich artykuły, reklamy oraz wszelakiego rodzaju publikacje. Współpraca z największymi pozwoliła nam zdobyć niezbędne doświadczenie, które pozwala nam zaspokoić najbardziej wymagających Klientów. Czasopismo ‘’BusinessPL ‘’ wchodzi w skład  firmy Z-MEDIA w 100% z Polskim kapitałem.

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...