APS Energia

ENERGETAB I InnoTrans 2022: APS Energia podsumowuje wrześniowe targi

W dniach 13-15 września br. w Bielsku Białej odbyła się 35. edycja międzynarodowych targów ENERGETAB, które są największym w Polsce tego typu spotkaniem dla branży energetyki i elektrotechniki. W kolejnym tygodniu, w dniach 20-23 września br. w Berlinie miały miejsce targi InnoTrans, które są największym wydarzeniem w Europie gromadzącym branżę transportową i firmy dostarczające dla niej technologie, produkty czy usługi.

 Na targach ENERGETB obecni byliśmy z dwiema ekspozycjami, a ich tematem przewodnim były rozwiązania wspierające zieloną transformację. W hali wystawienniczej A zorganizowaliśmy stoisko z naszym partnerem – spółką ENAP SA. Z kolei w zewnętrznej strefie poświęconej elektromobilności można było zobaczyć magazyn energii APStorage. Obie strefy przyciągnęły liczne grono odwiedzających, a nasi eksperci chętnie odpowiadali na pytania i przeprowadzili szereg rozmów biznesowych. Jak podali organizatorzy, na tegorocznej edycji targów wystawiły się 362 firmy, a w ciągu trzech dni targowych imprezę odwiedziło niemal 15 tysięcy osób.

W kolejnym tygodniu nie mogło zabraknąć nas na tegorocznej edycji międzynarodowych targów InnoTrans, dlatego że segment produktów dla sektora transportu kolejowego i ekologicznego transportu publicznego jest w firmie APS Energia jednym z kluczowych. Na naszym stoisku odwiedzający mogli zapoznać się z aktualną ofertą, porozmawiać z przedstawicielami firmy oraz zobaczyć wyróżniony znakiem World Premiere „Wysokosprawny wielosoczewkowy klosz sygnalizatora”. W trakcie czterech dni impreza zgromadziła 140 tysiące uczestników ze 131 krajów i niemal 3 tysiące wystawców z całego świata.

Dziękujemy za wszystkie spotkania i wizyty na naszych stoiskach. Do zobaczenia za rok!

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...