APS Energia

APS Energia SA w gronie firm nominowanych do Nagrody Gospodarczej Forum Wizja Rozwoju

W dniach 26-27 sierpnia 2021 r. przedstawiciele APS Energia wzięli udział w największym wydarzeniu gospodarczym w Polsce północnej – IV Forum Wizja Rozwoju. Powodem były nie tylko liczne sesje tematyczne i panele dyskusyjne, ale i fakt, że firma znalazła się w gronie 3 firm nominowanych do Nagrody Gospodarczej Forum Wizja Rozwoju w kategorii: „E-gospodarka - nagroda dla firm wdrażających lub rozwijających technologie informatyczne”.

W trakcie czwartej edycji Forum Wizja Rozwoju jednym z ważniejszych, a na pewno najobszerniejszych tematów była energetyka. Wokół tego bloku tematycznego odbyło się siedem paneli. Eksperci rozmawiali o OZE i o korzyściach ekonomicznych i społecznych, jakie przyniesie inwestycja w farmę wiatrową na morzu. Dyskutowano także o energetyce jądrowej, o kierunkach rozwoju energetyki w Polsce i transformacji energetycznej w najbliższych latach. Eksperci podkreślili, że zachodzące w energetyce zmiany zawrą się w modelu 3D – dekarbonizacji, decentralizacji i digitalizacji.

Forum Wizja Rozwoju to coroczne wydarzenie odbywające się w Gdyni w obiektach Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte. W ramach wydarzenia zorganizowanych zostało kilkadziesiąt sesji tematycznych, do których zaproszeni zostali praktycy, eksperci z różnych branż, naukowcy oraz przedstawiciele instytucji państwowych. Forum koncentruje się na najważniejszych wyzwaniach stojących przed rodzimą gospodarką. Celem spotkań jest przede wszystkim wymiana doświadczeń, ale także integracja środowiska biznesowego i naukowego oraz wspólne szukanie rozwiązań umożliwiających zrównoważony rozwój gospodarki.

Więcej informacji na stronie: KLIK

Kolaż Forum rozwoju

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...